• Nowy Passat jako pierwszy Volkswagen będzie mógł poruszać się częściowo automatycznie przy wyższych
  Wraz z debiutem nowego Passata zbiega się także rekord w jego produkcji – wiosną fabrykę opuści 30-milionowy egzemplarz tego bestsellera. Oznacza to, że Passat jest najpopularniejszym modelem średniej klasy na świecie. 30-milionowy Passat będzie autem 8.
 • Prawie jak SUV. Honda CR-V vs Mitsubishi Outlander
  Oba są bestsellerami na świecie i aby je kupić czeka się miesiącami. Amerykanie tak pokochali model CR-V, że fabryka Hondy w Ohio nie nadąża z produkcją i uruchomiono import tych aut bezpośrednio z Japonii.
 • Nowe silniki i skrzynia biegów w Nissanie Micra
  Nissan Micra jest teraz atrakcyjniejszy niż kiedykolwiek dzięki odświeżonej ofercie jednostek napędowych.
 • Poprawny do bólu - VW Passat 2.0 TDI 170 - Czy warto kupić passata b6 ?
  Tak jak w każdym samochodzie również w Volkswagenie Passacie można doszukać się wielu wad. Ale nawet zagorzały przeciwnik niemieckich aut po przejechaniu nim, powiedzmy tysiąca kilometrów
 • Modele marki Kia ponownie triumfują w konkursie iF Award
  Od teraz „trzy” oznacza szczęśliwą liczbę dla Kia Motors. Po wprowadzeniu na rynek Ceeda trzeciej generacji, który jest oferowany w Europie w trzech różnych wersjach nadwoziowych, wszystkie trzy otrzymały nagrodę iF Award za design.

Sprawdź aktualną cenę paliwa:

  Mapa fotoradarów :

 

 

 

 Reklama :

 

       

 

discount-pneus.com


180x150_Logo_Outlet_PT

 

 

 

 

 

 

 

CUPRA Ateca: znamy ceny pierwszego modelu CUPRA

300-konny, dynamiczny SUV z charakterystycznym logotypem nowej marki ...

 300-konny, dynamiczny SUV z charakterystycznym logotypem nowej marki, sportowa linia stylistyczna i bogate wyposażenie – tak prezentuje się CUPRA Ateca. Jeszcze w tym roku pierwsi polscy dealerzy otworzą w swoich salonach przestrzeń dedykowaną marce CUPRA, a na drogi wyjadą pierwsze modele CUPRA Ateca. Ich ceny zaczynają się od 191 900 zł.

GALERIA :

    

CUPRA wyraża wyjątkowość, wyrafinowanie i sportowe osiągi. To marka dla tych, którzy wybrali życie na własnych zasadach. Jej pierwszym modelem jest SUV – Ateca.

CUPRA Ateca jest unikalnym modelem w swoim segmencie. Dzięki mocy 300 KM, napędowi 4Drive oraz nowej 7-stopniowej skrzyni biegów DSG, nowa CUPRA Ateca przyspiesza do 100 km/h w ciągu 5,2 sekundy. To zapewnia równowagę, którą oferuje niewiele modeli: precyzję i sportowy styl w połączeniu z łatwością użytkowania na co dzień. CUPRA Ateca jest dynamicznym SUV-em z przestronnym wnętrzem i pojemnym bagażnikiem.

Jeszcze w tym roku pierwsze egzemplarze CUPRA Ateca wyjadą na polskie drogi.

Konfigurator modelu dostępny jest na stronie: https://www.cupraofficial.pl/samochody/cupra-ateca/opis.html

Źródło : Seat Polska 

 

 

>Zobacz więcej 

 Zobacz również :

..................................................

oponytanio.pl

..................................................

Najnowsze galerie